10:45

Champions League: Inter Milano vs Slavia Praga 1-1 Italienii au egalat in ultimul minut al prelungirilor Are cuvantul Dan Petrescu

Inter Milano a remizat, marti, cu Slavia Praga, scor 1-1, in prima etapa din grupele Ligii Campionilor. Slavia Praga a deschis scorul, in minutul 64, prin golul marcat de Peter Olayinka. Barella a readus echilibrul pe tabela de marcaj, in minutul 90+3. Nicolae Stanciu a fost titular la intalnirea cu Inter Milano, avand cateva ocazii importante de-a lungul partidei. continuă pe Hotnews

Slavia Praga rateaza victoria cu Inter in prelungiri. Ce a facut Nicusor Stanciu

Slavia Praga a debutat, marti, cu o remiza in grupele Champions League, partida cu Internazionale Milano finalizandu-se cu 1-1.

Start in Champions League: Dortmund vs Barcelona, meciul serii; Liverpool, duel cu Napoli (Programul televizarilor)

O noua editie de Champions League va pleca marti la drum, iar prima zi din faza grupelor aduce un duel de cinci stele: Borussia Dortmund vs Barcelona. Tot in aceasta seara va intra in scena si detinatoarea trofeului, Liverpool urmand sa evolueze pe San Paolo contra lui Napoli. De asemenea, Razvan Marin cu Ajax, Ianis Hagi cu Genk si Nicolae Stanciu cu Slavia Praga se vor afla la start in prima zi a competitiei.

FOTO Adidas a prezentat mingea oficiala pentru faza grupelor din Champions League

Adidas a prezentat mingea oficiala cu care se va juca in faza grupelor din Champions League, sezonul 20192020. Balonul va fi utilizat in premiera in aceasta seara, cand este programata prima etapa din grupele E-H.

actualitate, 10:45