18:30

El Clasico Real Madrid-FC Barcelona in cifre

Duminica seara de la ora 22:00 este programat un nou episod din celebrul duel spaniol intre marile rivale Real Madrid si FC Barcelona. continuă pe Online Sport

Duminica seara, un nou episod din El Clasico: cu un singur gol, Messi devine golgeterul all-time al confruntarilor dintre Real Madrid si Barcelona

Echipa lui Gerardo Martino e condamnata sa castige pe Bernabeu duminica, ora 22. 00, DigiSport 1), pentru a reduce din diferenta fata de marea rivala. Messi poate deveni golgheterul all-time din El Clasico si e cu ochii pe recordul lui Hugo Sanchez.

Chelsea si Real Madrid, in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Un nou record pentru Cristiano Ronaldo

Chelsea si Real Madrid si-au respectat statutul de favorite si s-au calificat in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, intr-o seara in care Cristiano Ronaldo a stabilit un nou record personal. Dupa 1-1 la.

Liga Campionilor: Chelsea si Real Madrid, in sferturi. Ultima zi a optimilor!.

Chelsea si Real Madrid au obtinut, marti, calificarea in sferturile Ligii Campionilor, dupa ce au trecut de Galatasaray, respectiv Schalke 04. Ultimele doua meciuri din faza optimilor au loc in aceasta seara. Elevii lui Mourinho au obtinut o victorie usoara impotriva turcilor de la Galatasaray, care nu au mai fost la fel de incisivi ca si la Istanbul, cand, in meciul tur, obtineau un nesperat 1-1. Cu scorul final de 2-0 in returul de aseara, londonezii au obtinut calificarea in sferturi, chiar .

Real Madrid castiga si a doua infatisare cu Schalke si e gata de El Clasico

Carlo Ancelotti a inceput inca din primul minut cu Cristiano Ronaldo in returul de la Madrid contra nemtilor de la Schalke 04, desi ecuatia calificarii era rezolvata in proportie de 99% inca dupa prima mansa.

actualitate, 18:30