10:15

U Cluj revine de la 0-2 si se califica in inferioritate numerica dupa 120 de minute la Craiova!

FC U Craiova 1948, echipa lui Adrian Mititelu, a evoluat in premiera pe noul stadion Ion Oblemenco si a avut 2-0 cu U Cluj in minutul 13 al meciului din saisprezecimile Cupei Romaniei. continuă pe Online Sport

Cupa Romaniei: Hermannstadt, in optimi - Victorie in inferioritate numerica contra celor de la Chindia Targoviste

Hermannstadt s-a calificat, miercuri, in optimile de finala ale Cupei Romaniei, impunandu-se cu scorul de 1-0 in meciul disputat la Ploiesti cu Chindia Targoviste, in care a jucat in inferioritate numerica din minutul 68.

Liga 1: Viitorul a intors scorul cu Poli Iasi in inferioritate numerica (2-1) si a egalat-o pe CFR Cluj in fruntea clasamentului

Formatia FC Viitorul a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, cu echipa Poli Iasi, in ultimul meci al etapei a X-a a Ligii I. Constantenii au jucat in inferioritate numerica din minutul 54 si au revenit dupa ce au fost condusi cu 1-0. in urma acestui rezultat, echipa lui Hagi a egalat-o pe CFR Cluj in fruntea clasamentului cu 21 de puncte ardelenii au golaveraj mai bun).

actualitate, 10:15