22:15

Contand Campionatului

CM Snooker: Echilibru in cel mai tare meci din optimi

John Higgins de patru ori campion mondial) si Mark Allen al treilea jucator al lumii) se afla la egalitate, scor 4-4, in meciul contand pentru optimile Campionatului Mondial de Snooker de la Crucible.

CM Snooker: Adversarul lui Ronnie OSullivan din primul tur - Tabloul complet al meciurilor

Joi a avut loc tragerea la sorti a partidelor contand pentru turul intai al Campionatului Mondial de Snooker. Ronnie OSullivan, unul dintre marii favoriti la castigarea trofeului, va da in runda inaugurala de la Crucible peste Jackson Page locul 43 mondial).

U Cluj, punct in extremis scos pe terenul lui FC Hermannstadt

FC Hermannstadt si Universitatea Cluj au remizat, scor 1-1, la Sibiu, intr-un meci contand pentru etapa a treia a play-out-ului Ligii 1. FC Hermannstadt a deschis scorul in minutul 33 prin Ianis Stoica, fotbalist care in prima parte a campionatului a evoluat pentru Universitatea Cluj. Sepcile rosii au plecat de la Sibiu cu un punct, .

VIDEO Neymar, accidentare grava - Verdictul medicilor inainte ca starul brazilian sa fie operat

Neymar s-a accidentat in timpul meciului dintre Uruguay si Brazilia, contand pentru preliminariile Campionatului Mondial de fotbal din 2026, iar verdictul medicilor este unul crunt pentru starul Selecao.

SuperLiga: Voluntari vs Botosani - Duelul antrenorilor fara licenta

Voluntari - Botosani, meci contand pentru prima etapa a campionatului din Romania, este programat, luni, 17 iulie, de la ora 18:30, pe Stadionul Anghel Iordanescu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Euro 2023: Spania U21 vs Ucraina U21 - Duel cu repetitie la Bucuresti

Spania U21 - Ucraina U21, meci contand pentru semifinalele Campionatului European, este programat, miercuri, 5 iulie, de la ora 22:00, pe Stadionul Steaua din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Israel U21 vs Anglia U21 - Nu mai este loc de surprize!

Israel U21 - Anglia U21, meci contand pentru semifinalele Campionatului European, este programat, miercuri, 5 iulie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Franta U21 vs Ucraina U21 - Duelul echipelor invincibile

Franta U21 - Ucraina U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, duminica, 2 iulie, de la ora 22:00, pe Cluj Arena din Cluj-Napoca, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Anglia U21 vs Portugalia U21 - Revansa pentru Euro 2021

Anglia U21 - Portugalia U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, duminica, 2 iulie, de la ora 19:00, pe Ramaz Shengelias Sakhelobis din Kutaisi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Spania U21 vs Elvetia U21 - Ibericii, mari favoriti

Spania U21 - Elvetia U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, sambata, 1 iulie, de la ora 22:00, pe Stadionul Giulesti din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Georgia U21 vs Israel U21 - Cine continua seria surprizelor?

Georgia U21 - Israel U21, meci contand pentru sferturile de finala ale Campionatului European, este programat, sambata 1 iulie, de la ora 19:00, pe Boris Paichadze Dinamo Arena din Tbilisi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Anglia vs Germania - Campioana en-titre, aproape de eliminare

Anglia U21 - Germania U21, meci contand pentru Grupa C a Campionatului European, este programat, miercuri, 28 iunie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Elvetia vs Franta - Cocosii, la un punct de sferturile de finala

Elvetia U21 - Franta U21, meci contand pentru Grupa D a Campionatului European, este programat, miercuri, 28 iunie, de la ora 21:45, pe Stadionul Dr. Constantin Radulescu din Cluj-Napoca, si va fi transmis in direct de TVR 2.

Euro Under 21: Portugalia vs Belgia - Meci de totul sau nimic

Portugalia U21 - Belgia U21, meci contand pentru Grupa A a Campionatului European, este programat, marti, 27 iunie, de la ora 19:00, pe Stadionul Mikheil Meskhi din Tbilis, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Romania vs Croatia - Duelul marilor dezamagiri

Romania U21 - Croatia U21, meci contand pentru Grupa B a Campionatului European, este programat, marti, 27 iunie, de la ora 21:45, pe Stadionul Steaua din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Cehia vs Germania - Presiune de campioana en-titre

Cehia U21 - Germania U21, meci contand pentru Grupa C a turneului final al Campionatului European, este programat, duminica, 25 iunie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro Under 21: Elvetia vs Italia - Gli Azzurrini, la un pas de eliminare

Elvetia U21 - Italia U21, meci contand pentru Grupa D a campionatului European, este programat, duminica, 25 iunie, de la ora 19:00, pe Cluj Arena din Cluj-Napoca, si va fi transmis in direct de TVR 2.

CE Under 21: Portugalia vs Olanda - Sansa reabilitarii

Portugalia U21 - Olanda U21, meci contand pentru Grupa A a turneului final al Campionatului European, este programat, sambata, 24 iunie, de la ora 19:00, pe Stadionul Mikheil Meskhi din Tbilisi, si va fi transmis in direct de TVR 2.

Euro 2023: Romania U21 vs Ucraina U21 - Tricolorii, obligati sa castige

Romania U21 - Ucraina U21, meci contand pentru Grupa B a turneului final al Campionatului European, este programat, sambata, 24 iunie, de la ora 19:00, pe Stadionul Steaua din Bucuresti, si va fi transmis in direct de TVR 1.

Euro 2023: Cehia U21 vs Anglia U21 - Revansa pentru preliminarii

Cehia U21 - Anglia U21, meci contand pentru Grupa C a turneului final al Campionatului European, este programat, joi, 22 iunie, de la ora 19:00, pe Adjarabet Arena din Batumi, si va fi transmis in direct de TVR 2.

actualitate, 22:15