18:30

CSM Bucuresti a ratat intrarea in Final Four! Tigroaicele, meci de cosmar si eliminare dramatica

Echipa de handbal feminin CSM Bucuresti a pierdut returul cu TSKA Moscovala 5 goluri,scor 24-19, aceeasi diferenta cu care castigase la Bucuresti, 32-27, dar a fost eliminata pentru ca. a inscris mai putine goluri in deplasare. continuă pe Adevărul

Gabi Szabo, dupa ce CSM Bucuresti a ratat calificarea in Final Four: Ai castigat, continua, ai pierdut, continua!

Directorul CSM Bucuresti, Gabriela Szabo, a transmis un mesaj dupa ce echipa de handbal feminin a fost eliminata de TSKA Moscova in sferturile Ligii Campionilor si a ratat calificarea la Turneul Final Four.

Ultimul hop pentru Tigroaice! Ce spune antrenorul Adi Vasile inaintea meciului decisiv pentru calificarea in Final Four

Saptamana trecuta, CSM Bucuresti a invins-o pe TSKA Moscova, scor 32-27, in turul sferturilor de finala din Liga Campionilor la handbal feminin si se afla la doar 60 de minute de calificarea in Final Four-ul competitiei.

Dramatic! CSM Bucuresti rateaza calificarea in Final4

CSKA Moscova si CSM Bucuresti s-au infruntat in returul sferturilor de finala din Champions League pentru un loc in Final4, dupa ce in tur vicecampioana Romaniei se impusese, cu 32-27.

actualitate, 18:30