11:31

Cui a dedicat Edi Iordanescu trofeul din Supercupa Romaniei

CFR Cluj a castigat pentru a patra oara in istorie Supercupa Romaniei, un trofeu pe care antrenorul Edi Iordanescu l-a cucerit a doua oara alaturi de formatia din Gruia. continuă pe Online Sport

Asa am trait Supercupa Romaniei: CFR Cluj - FCSB

Am transmis livetext in aceasta pagina meciul CFR Cluj - FCSB pentru Supercupa Romaniei. Partida a avut loc pentru trofeul din 2020, meci care a fost amanat pana acum din cauza pandemiei de covid.

CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei 2020. Cum a sarbatorit campioana Romaniei

CFR Cluj este castigatoarea la Supercupa Romania editia 2020. Echipa a reusit sa invinga FCSB cu scorul de 4-1 la loviturile de departajare. CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei 2020 Meciul a avut loc pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti, care s-a incheiat cu 0-0. CFR Cluj a reusit sa castige la loviturile de departajare, .

Cine arbitreaza Supercupa Romaniei

Joi seara are loc Supercupa Romaniei intre CFR Cluj si FCSB. Un meci care ar fi trebuit sa aiba loc in vara lui 2020, dar care a fost amanat din cauza pandemiei de covid.

CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei pentru a patra oara FOTO

CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei pentru a patra oara dupa executarea loviturilor de departajare. Clujenii au invins cu 4-1 la penaltiuri pe FCSB. Dupa 90 de minute, scorul a fost egal, 0-0, si nu s-au jucat prelungiri. Conform ROAF, daca la finalul celor 90 de minute scorul este egal, se trece direct la executarea loviturilor de departajare.

Supercupa Romaniei: CFR Cluj FCSB, scor 0-0, la pauza

Echipele CFR Cluj si FCSB sunt la egalitate, scor 0-0, la pauza meciului de pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti, contand pentru Supercupa Romaniei. Partida trebuia sa se dispute vara trecuta, inainte de inceperea sezonului actual, dar a fost amanata din cauza pandemiei de coronavirus.

Ce loc de munca a primit fata vitrega a lui Marcel Vela. Face parte din Guvernul Romaniei

Andra Plesa, fiica vitrega a lui Marcel Vela, a primit un post de subsecretar de stat in Guvernul Citu. Premierul a semnat ordinul. Evolutia sa politica. Locul de munca primit de fata vitrega a lui Marcel Vela Andra-Sabrina Plesa, fiica partenerei de viata a lui Marcel Vela, a primit in guvern postul de vicepresedinte, un .

CFR Cluj obtine Supercupa Romaniei la loviturile de departajare

Campioana din 2020 a invins-o pe FCSB, cu 4-1, in urma executarii loviturilor de departajare. Dupa cele 90 de minute regulamentare scorul a fost egal, 0-0. Nu s-au mai disputat cele doua reprize de prelungiri clasice.

CFR Cluj FCSB lupta pentru Supercupa Romaniei

Partida amanata in 2020 din cauza pandemiei de covid se va disputa, joi seara, pe arena Ilie Oana din Ploiesti.

Supercupa Romaniei: CFR Cluj vs FCSB (de la ora 19:00) - Echipele probabile

CFR Cluj, campioana Romaniei, si FCSB, detinatoarea Cupei, se lupta joi pentru castigarea Supercupei Romaniei, eveniment amanat din sezonul trecut. Meciul se va disputa pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti, de la ora 19:00, putand fi urmarit in direct pe Digisport, Telekom Sport si Look TV si LiveScore pe HotNews. ro.

CFR Cluj - FCSB, meci urias, diseara, in Supercupa Romaniei: Becali, ironii la adresa ardelenilor

Meciul care, de obicei, deschidea noul sezon competitional a fost reprogramat din cauza pandemiei si se va juca, diseara ora 19. 00, Digi Sport, Telekom Sport, LookSport), pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti, fara spectatori.

actualitate, 11:31