18:15

Cupa Romaniei: CSU Craiova - Voluntari, scor 0-1. Oaspetii au marcat din penalti, in minutul 89

Formatia CSU Craiova a fost invinsa de FC Voluntari, joi seara, la Drobeta Turnu Severin, cu scorul de 1-0, in prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei, meci la care unicul gol a fost marcat in minutul 89, din penalti, potrivit news. ro. continuă pe Hotnews

LIVE CSU Craiova - FC Voluntari in semifinalele Cupei Romaniei (20:00)

Urmariti a doua semifinala a Cupei Romaniei, meciul CSU Craiova - FC Voluntari, miercuri seara in aceasta pagina de la ora 20:00.

LIVE CSU Craiova - FC Voluntari in semifinalele Cupei Romaniei (20:30)

Urmariti a doua semifinala a Cupei Romaniei, meciul CSU Craiova - FC Voluntari, joi seara in aceasta pagina de la ora 20:30.

LIVE CSU Craiova - FC Voluntari in semifinalele Cupei Romaniei

CRAIOVA - VOLUNTARI LIVE. ONLINE STREAM DIGI Cupa Romaniei - VIDEO

ONLINE STREAM DIGI DOLCE LOOK Cupa Romaniei - VIDEO. Meciul este LIVE VIDEO pe Digi Sport, DOLCE si LOOK.

actualitate, 18:15