01:05

CRAIOVA - VOLUNTARI LIVE. ONLINE STREAM DIGI Cupa Romaniei - VIDEO

ONLINE STREAM DIGI DOLCE LOOK Cupa Romaniei - VIDEO. Meciul este LIVE VIDEO pe Digi Sport, DOLCE si LOOK. continuă pe Antena3

FCSB (Steaua Bucuresti) - VIITORUL LIVE. ONLINE STREAM DIGI SPORT - VIDEO

FCSB Steaua Bucuresti) - VIITORUL LIVE. Gheorghe Hagi spera ca echipa sa, Viitorul, se va impune in derby-ul cu FCSB, programat luni, la Bucuresti, in etapa a 7-a a.

BAYERN MUNCHEN - BORUSSIA DORTMUND LIVE. ONLINE STREAM DOLCE Cupa Germaniei - VIDEO

ONLINE STREAM DOLCE Cupa Germaniei - VIDEO. Bayern Munchen si Borussia Dortmund isi disputa un nou derby, de data aceasta in semifinalele cupei Germaniei, de la.

MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED LIVE. ONLINE STREAM Premier League- VIDEO

ONLINE STREAM Premier League- VIDEO. Manchester City siManchester United lupta pentru locul 4 in Premier League, ultimul care asigura prezenta in preliminar.

LIVE FCSB (STEAUA) - Viitorul. LIVE ONLINE STREAM DIGISPORT - VIDEO. Partida care poate decide campionatul

FCSB si Viitorul se vor intalni azi, de la ora 20:30, in etapa a 7-a a Ligii 1. Partida, care va fi transmisa in direct de Digi Sport 1, este practic finala campionatului. Ce.

Cupa Romaniei: CSU Craiova - Voluntari, scor 0-1. Oaspetii au marcat din penalti, in minutul 89

Formatia CSU Craiova a fost invinsa de FC Voluntari, joi seara, la Drobeta Turnu Severin, cu scorul de 1-0, in prima mansa a semifinalelor Cupei Romaniei, meci la care unicul gol a fost marcat in minutul 89, din penalti, potrivit news. ro.

LIVE Astra Giurgi - ACS Poli Timisoara (20:00)

Cupa Romaniei programeaza marti seara de la 20:00 prima mansa a semifinalei in care se intalnesc Astra Giurgiu si ACS Poli Timisoara. Meciul va fi live text in aceasta pagina.

LIVE Astra Giurgiu - ACS Poli Timisoara 2-1