06:00

Cupa Romaniei: Universitatea Cluj si Chindia Targoviste s-au calificat in sferturi

Formatiile Universitatea Cluj si Chindia Targoviste s-au calificat, miercuri, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal. continuă pe Hotnews

VIDEO Liga 1: Victorie importanta pentru Gaz Metan Medias (1-0 vs Chindia Targoviste)

Formatia Gaz Metan Medias a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Targoviste, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I.

Dinamo se razbuna pe FCSB cu varf si indesat: o elimina din Cupa Romaniei! Toate rezultatele din competitie

Dinamo s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), rivala FCSB, detinatoarea trofeului.

Dinamo si FCSB se infrunta in Cupa Romaniei. Cainii vor revansa dupa infrangerea din campionat

Dinamo si FCSB se vor duela de la ora 20:30 intr-o partida din Cupa Romaniei. Dinamovistii au fost i.

Cupa Romaniei: Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturi (3-0 vs Poli Iasi) Dunarea Calarasi profita de retragerea celor de la Turris

Petrolul Ploiesti formatia din Liga 2) a obtinut, marti, calificarea in sferturile Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a trecut categoric, scor 3-0, de Poli Iasi.

actualitate, 06:00