21:00

Cutremur la Torino! Juventus eliminata de Porto in superioritate numerica dupa prelungiri

FC Porto a dat lovitura si s-a calificat in sferturile de finala din Champions League, dupa 2-1 pe teren propriu si 2-3 in returul de la Torino cu Juventus, formatie care paraseste din nou competitia cand lucrurile deveneau cu adevarat mai interesante. continuă pe Online Sport

VIDEO Liga 1: FC Voluntari vs Dinamo Bucuresti 1-1 Oaspetii nu au reusit sa obtina victoria in superioritate numerica

Chiar daca a jucat in superioritate numerica din minutul 60, Dinamo Bucuresti nu a reusit sa obtina victoria pe terenul celor de la FC Voluntari. Cele doua echipe au terminat la egalitate, scor 1-1, si sunt vecine in clasament gazdele ocupa locul 14, in timp ce oaspetii se afla pe pozitia a 13-a).

actualitate, 21:00