18:00

Danciulescu, debut cu dreptul pe banca lui Dinamo. Cainii au intors rezultatul si au castigat la Medias

Desi a fost condusa inca din minutul 4 si a jucat mai bine de 15 minute cu un om in minus, Dinamo a avut puterea sa revina la Medias, unde a castigat cu 2-1 meciul cu Gaz Metan din etapa a 15-a a Ligii 1. continuă pe Adevărul

Danciulescu debuteaza cu o victorie pe banca lui Dinamo

Ionel Danciulescu si-a inceput cu dreptul cariera de antrenor la Dinamo, cu o victorie stransa, scor 2-1, in deplasarea de la Medias. Gaz Metan a condus la cateva minute distanta de primul fluier al lui Alexandru Tudor, insa a fost neconvingatoare in fata unui adversar care a trecut in avantaj prin Boubacar si Bilinski, dupa doua pase decisive ale lui Cosmin Matei, totodata capabil sa inghete tabela in inferioritate numerica inca din minutul 72.

actualitate, 18:00