01:06

Debut cu dreptul pentru Edi Iordanescu la CSKA Sofia

Edi Iordanescu si-a inceput aventura la CSKA Sofia cu o victorie pe teren propriu. continuă pe Online Sport

Edi Iordanescu a inceput cu dreptul mandatul pe banca lui TSKA Sofia. Echipa sa a castigat cu 2-0 confruntarea cu Lokomotiv Gorna

Debut cu dreptul al lui Edi Iordanescu pe banca lui TSKA Sofia, in campioantul vecin. TSKA a castigat pe teren propriu, scos 2-0, formatia Lokomotiv Gorna. Kulma in minutul 66 si de.

Antrenorul roman Edi Iordanescu, debut cu dreptul in campionatul Bulgariei

Edward Iordanescu a debutat cu victorie pe banca lui TSKA Sofia in campionatul Bulgariei dupa ce a invins pe teren propriu Lokomotiv Gorna, scor 2-0. Golurile echipei sale au fost marcate de Kulma in minutul 66 si de Chorbadzhiyski in prelungirile partidei.

Edi Iordanescu a semnat cu cea mai titrata echipa din Bulgaria

Antrenorul roman Edward Iordanescu a preluat banca tehnica a echipei TSKA Sofia, formatia sperand intr-o revenire de forma dupa inceputul destul de slab de campionat, informeaza site-ul.

actualitate, 01:06