01:05

Dica: Important e ca ne-am apropiat de CFR Cluj

Nicolae Dica a vorbit duminica seara dupa cea mai concludenta victorie a Stelei in acest sezon de Liga 1, scor 2-0 pe teren propriu cu FC Botosani, in etapa a 8-a din Liga 1. continuă pe Online Sport

Thriller in Banat: ACS Poli Timisoara invinge liderul CFR Cluj, cu 4-3

ACS Poli Timisoara a provocat, sambata, prima infrangere a sezonului pentru CFR Cluj, scor 4-3, dupa ce la un moment dat, banatenii conduceau in minutul 61 cu un neverosimil 4-0. CFR Cluj a revenit cu trei goluri intr-un interval de opt minute si nu mult a lipsit sa intoarca spectaculos rezultatul intr-un final dramatic. Meciul a fost live text aici.

Liga 1: ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-3/ Ardelenii, aproape de o revenire de senzatie dupa ce au fost condusi cu 4-0

CFR Cluj a inregistrat prima infrangere din actualul sezon al Ligii 1, fiind invinsa de ACS Poli Timisoara, scor 4-3, pe stadionul Dan Paltinisanu, la capatul unui meci extrem de spectaculos din cadrul etapei a opta. Echipa pregatita de Dan Petrescu a reusit sa inscrie trei goluri in opt minute, dupa ce a fost condusa cu 4-0 pana in minutul 73.

Meci nebun in Banat: ACS Poli - CFR Cluj 4-3! Gazdele au condus cu 4-0, dar au fost pe punctul de a rata victoria

Msi rar o asemenea desfasurare intr-un meci de Liga 1. ACS Poli a trecut cu 4-3 de CFR Cluj la capatul unui meci de infarct.

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj (18:30)

Liderul CFR Cluj se deplaseaza in Banat pentru duelul cu ACS Poli Timisoara din etapa a 8-a a Ligii 1. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 1-0. Gol senzational marcat de Munteanu

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-0. Liderul in corzi!

Asa am trait ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-3. Oaspetii au revenit de la 0-3!

Liderul CFR Cluj s-a deplasatin Banat pentru duelul cu ACS Poli Timisoara din etapa a 8-a a Ligii 1. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).