23:45

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj (18:30)

Liderul CFR Cluj se deplaseaza in Banat pentru duelul cu ACS Poli Timisoara din etapa a 8-a a Ligii 1. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei). continuă pe Online Sport

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 1-0. Gol senzational marcat de Munteanu

LIVE ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-0. Liderul in corzi!

Asa am trait ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-3. Oaspetii au revenit de la 0-3!

Liderul CFR Cluj s-a deplasatin Banat pentru duelul cu ACS Poli Timisoara din etapa a 8-a a Ligii 1. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

Liga 1: ACS Poli Timisoara - CFR Cluj 4-3/ Ardelenii, aproape de o revenire de senzatie dupa ce au fost condusi cu 4-0

CFR Cluj a inregistrat prima infrangere din actualul sezon al Ligii 1, fiind invinsa de ACS Poli Timisoara, scor 4-3, pe stadionul Dan Paltinisanu, la capatul unui meci extrem de spectaculos din cadrul etapei a opta. Echipa pregatita de Dan Petrescu a reusit sa inscrie trei goluri in opt minute, dupa ce a fost condusa cu 4-0 pana in minutul 73.

Thriller in Banat: ACS Poli Timisoara invinge liderul CFR Cluj, cu 4-3

ACS Poli Timisoara a provocat, sambata, prima infrangere a sezonului pentru CFR Cluj, scor 4-3, dupa ce la un moment dat, banatenii conduceau in minutul 61 cu un neverosimil 4-0. CFR Cluj a revenit cu trei goluri intr-un interval de opt minute si nu mult a lipsit sa intoarca spectaculos rezultatul intr-un final dramatic. Meciul a fost live text aici.

Anunt important pentru viitorul echipei ACS Poli Timisoara in fotbalul romanesc

Salvata in extremis de la retrogradare sezonul precedent, dupa ce incepuse cu un deficit de 14 puncte, ACS Poli Timisoara ar putea trece in viitorul apropiat printr-o transformare care sa o aduca mai aproape de suporterii banateni sau, cu alte cuvinte, pe acestia mai aproape de stadion.

Ionut Popa, dator jucatorilor sai dupa victoria cu CFR: Nu stiu cum sa fac cu ei

Succes urias pentru ACS Poli Timisoara in fata liderului CFR Cluj, cu 4-3, in etapa a 8-a. A doua victorie la rand pentru banateni care il obliga pe antrenorul Ionut Popa sa-si onoreze un pariu facut cu proprii jucatori.

Meci nebun in Banat: ACS Poli - CFR Cluj 4-3! Gazdele au condus cu 4-0, dar au fost pe punctul de a rata victoria

Msi rar o asemenea desfasurare intr-un meci de Liga 1. ACS Poli a trecut cu 4-3 de CFR Cluj la capatul unui meci de infarct.

LIVE Astra - Juventus (18:30)

Meciul dintre Astra Giurgiu si Juventus Bucuresti deschide etapa a 8-a din Liga 1 Betano. Partida va fi live text in aceasta pagina dupa ora 18:30. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

LIVE Astra - Juventus 1-0

actualitate, 23:45