15:15

Dinamo Bucuresti a remizat cu Athletic Bilbao, scor 1-1. Adrian Mutu: Primele 20 de minute au fost mai slabe, avem in continuare sansa a doua

Directorul general al FC Dinamo, Adrian Mutu, a declarat, joi, dupa remiza din meciul cu Athletic Bilbao, scor 1-1, ca primele 20 de minute au fost mai slabe si a precizat ca elevii lui Cosmin Contra au in. continuă pe Antena3

Dinamo-Athletic Bilbao LIVE. SCOR SOC in meciul dinamovistilor

Dinamo Bucuresti este la egalitate cu formatia spaniola Athletic Bilbao, scor 1-1, in minutul 54 al meciului care are loc joi seara pe Arena Nationala din Capitala, in prima mansa a turului al.

Europa League: Dinamo - Athletic Bilbao, bascii se intorc la Bucuresti dupa cinci ani

000 de suporteri dinamovisti sunt asteptati in aceasta seara pentru meciul dintre Dinamo si Athletic Bilbao, din turul trei preliminar al Ligii Europa. Meciul incepe de la 20. 30, in direct pe TVR 1.

Europa League: Dinamo Bucuresti - Athletic Bilbao 1-1

Dinamo Bucuresti a remizat cu Athletic Bilbao, 1-1, in prima mansa a turului al treilea preliminar din Europa League. Pentru Dinamo a inscris Rivaldinho, iar pentru echipa basca, Laporte. Returul va avea loc joia viitoare, 3 august.

Dinamo Bucuresti a incheiat la egalitate meciul Athletic Bilbao, din prima mansa a turului trei preliminar al Europa League (VIDEO)

Dinamo Bucuresti a terminat la egalitate, scor 1-1 0-1), meciul cu echipa spaniola Athletic Bilbao, disputat joi pe Arena Nationala, in prima mansa a turului trei preliminar din Europa League, informeaza gs.

Dinamo Bucuresti a incheiat la egalitate meciul cu Athletic Bilbao, din prima mansa a turului trei preliminar al Europa League (VIDEO)

DINAMO - ATHLETIC BILBAO LIVE in EUROPA LEAGUE. ONLINE STREAM TVR - VIDEO

ONLINE STREAM POST TELEVIZIUNE DINAMO BUCURESTI - ATHLETIC BILBAO LIVE in EUROPA LEAGUE- VIDEO. DINAMO intalneste joi, de la ora 20,30, pe Arena Nationala din Bucuresti, formatia spaniola.

LIVE SCORE Europa League: Dinamo Bucuresti - Athletic Bilbao 0-1

Dinamo Bucuresti va debuta, in aceasta seara, incepand cu ora 20. 30, in turul trei preliminar al Europa League. Hotnews. ro va transmite LIVE SCORE meciul care va fi in direct pe TVR 1.

LIVE SCORE Europa League: Dinamo Bucuresti - Athletic Bilbao 1-1 (Repriza a II-a)

Dinamo, infrangere umilitoare inainte partidei din Europa cu Athletic Bilbao

Dinamo a pierdut primul meci din acest nou sezon, 0-1, pe teren propriu cu FC Botosani. Considerat un meci de pregatire inaintea partidei de joi, cu Athletic Bilbao, echipa lui Contra s-a intrecut.

Rivaldinho o mentine pe Dinamo in cursa calificarii cu un super gol

Brazilianul Rivaldinho a marcat golul prin care Dinamo a terminat la egalitate cu Athletic Bilbao, scor 1-1 0-1), joi seara, pe teren propriu, in prima mansa din turul 3 preliminar al Europa League. Un rezultat care o pastraeza pe Dinamo in cartile calificarii, dar care obliga echipa din Stefan cel Mare sa marcheze in returul de pe San Mames.

actualitate, 15:15