01:05

Dinamo invinge FCSB intr-un derby cu o eliminare, penalty, trei goluri si o intrerupere de zece minute!

Eternul derby al fotbalului romanesc a fost castigat, duminica, de Dinamo in fata rivalei FCSB, cu 2-1 1-1), in etapa a 25-a din sezonul regular in Liga 1. continuă pe Online Sport

Incidente pe Arena Nationala, inainte de primul fluier din Dinamo vs FCSB. Ultrasii cainilor au incercat sa patrunda in sectorul rezervat fanilor FCSB

Meciul dintre Dinamo si FCSB din etapa a 25-a a Ligii 1 a fost marcat de incidente. inainte de primul fluier al partidei, fanii cainilor de la Tribuna a II-a a Arenei Nationale au incercat sa rupa cordonul.