14:15

FCSB, calificare facila in sferturile Cupei

FCSB s-a calificat lejer in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins-o pe ACS Poli Timisoara cu scorul de 3-0 1-0), joi seara, la Timisoara, in ultimul meci din. continuă pe Antena3

FCSB completeaza tabloul sferturilor Cupei Romaniei

Victorie facila pentru FCSB in deplasare cu ACS Poli Timisoara, joi seara, in ultima partida a optimilor Cupei Romaniei. O victorie cu 3-0 fara nicio emotie pentru echipa lui Nicolae Dica.

Hermannstadt trece de Juventus pentru un loc in sferturile Cupei Romaniei

AFC Hermannstadt, liderul Ligii a 2-a, s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa 2-0 0-0) pe teren propriu cu Juventus Bucuresti, lanterna rosie din Liga 1 Betano.

Gaz Metan Medias ajunge in sferturile Cupei Romaniei

Echipa Gaz Metan Medias s-a calificat, miercuri, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa 1-0 pe terenul divizionarei secunde CS Mioveni.

actualitate, 14:15