06:15

FCSB CFR Cluj 1-1. Oaspetii au egalat la ultima faza

CFR Cluj a salvat in extremis remiza cu FCSB in ultima partida a etapei a 5-a din playoff. continuă pe Online Sport

FCSB CFR Cluj. Cu primul loc pe masa

Echipele FCSB si CFR Cluj lupta, luni seara, pentru primul loc in playoff-ul din CASA Liga 1. Meciul e live text de la ora 20:30.

Liga 1, play-off: FCSB vs CFR Cluj 1-1 Ardelenii au egalat in minutul 90+3, dupa ce au avut si un penalti neacordat

FCSB si CFR Cluj au terminat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, luni, pe stadionul Marin Anastasovici din Giurgiu, in etapa a cincea a play-off-ului Ligii I. in urma acestui rezultat, ardelenii care au avut si un penalti neacordat in minutul 80) raman pe prima pozitie in clasament.

Asa am trait FCSB - CFR Cluj in playoff

Primele doua clasate din CASA Liga s-au infruntat, luni seara, de la ora 20:30. Meciul a fost aici in format live text faza cu faza.

Liga 2, play-off: ASU Poli Timisoara, victorie obtinuta la ultima faza de joc (2-1 vs Dunarea Calarasi)

Formatia ASU Politehnica Timisoara a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Dunarea Calarasi, intr-un meci din etapa a sasea a play-off-ului Ligii a 2-a, in care a inscris la ultima faza de joc.

CFR Cluj, memoriu la CCA impotriva lui Ovidiu Hategan: Malpraxis in forma continuata

CFR Cluj a trimis un memoriu catre Comisia Centrala a Arbitrilor, in care il acuza pe arbitrul Ovidiu Hategan de profesie medic) de malpraxis in forma continuata. Oficialii clujeni solicita ca acesta sa nu mai fie delegat la meciurile echipei campioane.