01:05

FCSB - Hapoel Beer Sheva LIVE TEXT. Lovitura grea pentru Steaua

FCSBjoacain aceasta seara un meci contand pentru etapa a 4-a din Europa League, cu Hapoel Beer Sheva, de la ora 22:05. O victorie ar insemna calificarea matematica in. continuă pe Antena3

FCSB - Hapoel Beer Sheva LIVE TEXT. Echipele de start

FCSB - Hapoel Beer Sheva, 1 - 1. Primavara vine devreme pentru Steaua

LIVE FCSB - Hapoel Beer Sheva (22:05)

Urmariti live text in aceasta pagina, joi seara de la 22:05, meciul pe care FCSB il sustine pe teren propriu in Europa League cu Hapoel Beer Sheva.

LIVE FCSB - Hapoel Beer Sheva 1-1

Asa am trait FCSB - Hapoel Beer Sheva 1-1

Am transmis live text in aceasta pagina, joi seara de la 22:05, meciul pe care FCSB l-a sustinut pe teren propriu in Europa League cu Hapoel Beer Sheva.

FCSB - Hapoel Beer Sheva, ora 22.05 - Cu un punct, ros-albastrii si-au asigurat prezenta in primavara Ligii Europa

Avand calificarea in primavara aproape asigurata, FCSB disputa azi, de la ora 22. 05 TelekomSport 1 si Pro TV) returul cu israelienii de la Hapoel Beer-Sheva din grupele Ligii Europa.

RATB va prelungi programul pentru meciul FCSB - Hapoel Beer Sheva

Programul Regiei Autonome de Transport Bucuresti RATB) va fi prelungit, joi, pentru partida de fotbal dintre FCSB si Hapoel Beer Sheva, din runda a patra a Ligii Europa, care va avea loc joi, de la 22:05, pe Arena.

Interes scazut in randul fanilor pentru FCSB Hapoel Beer Sheva

Suporterii stelisti nu se inghesuie sa-si cumpere bilete la partida pe care FCSB o disputa, joi seara de la 22:05, pe Arena Nationala cu israelienii de la Hapoel Beer Sheva.

FINAL Europa League FCSB si Hapoel Beer Sheva, scor 1-1. Echipa lui Dica se califica in 16-imile EL/ Lacrimile lui Alibec

FCSB si Hapoel Beer Sheva au terminat la egalitate, scor 1-1, meciul contand pentru etapa a patra a grupei G a Ligii Europa, de pe Arena Nationala, iar trupa lui Dica obtine calificarea in 16-imile competitiei. Pentru FCSB a deschis scorul Florinel Coman in minutul 31. Hapoel a restabilit egalitatea in minutul 37, prin Sahar. FCSB a inceput bine si repriza secunda, dar arbitrul turc i-a refuzat un penalty clar si eliminare dupa ce un fundas a oprit mingea pe linia portii cu mana. Hapoel a echilibrat apoi meciul si a avut cateva ocazii mari, dar finalul a apartinut ros-albastrilor care au ratat cu lejeritate. Mai retinem lacrimile lui Alibec atunci cand a fost schimbat cu Gnohere.

Europa League: FCSB vs Hapoel Beer Sheva (de la 22:05)/ Primavara din noiembrie

Lider detasat la Grupei G din Europa League, FCSB-ul spera la un succes cu Hapoel Beer Sheva, victorie sinonima cu accederea in primavara competitiei. Meciul de pe Arena Nationala va incepe la ora 22:05, urmand sa fie in direct pe Telekom Sport si Protv. Trebuie sa le punem mai multe probleme pe faza ofensiva, a precizat Nicolae Dica inainte de confruntarea de joi seara.