05:00

FCSB obtine prima victorie din playoff

Echipa FCSB a castigat, duminica seara, in deplasare pe terenul celor de la Astra Giurgiu, cu 2-0, un scor stabilit inca din prima repriza. continuă pe Online Sport

Liga 1, play-off: Astra - FCSB 0-2 / Doua goluri in trei minute pentru ros-albastri; FCSB ramane la cinci puncte de lider

FCSB a obtinut prima victorie din play-off-ul Ligii 1, in deplasare, cu Astra Giurgiu. A fost 2-0 pentru echipa lui Teja, care a marcat ambele goluri in doar trei minute. in urma acestui rezultat, FCSB ramane pe locul trei in clasament, la cinci puncte distanta de liderul CFR Cluj.

Programul etapelor a 3-a si a 4-a din playoff/playout

Liga Profesionista de Fotbal a anuntat programul meciurilor din rundele cu numarul 3 si 4 din fazele playoff, respectiv playout din Liga 1 Betano.

actualitate, 05:00