07:00

CM Fotbal: Olanda - Costa Rica 4-3 (dupa penaltiuri)/ Portocala mecanica, in semifinale dupa o partida dramatica decisa la penaltiuri

Olanda a avut nevoie de loviturile de departajare pentru a trece de Costa Rica, echipa pregatita de Louis Van Gaal impunandu-se cu 4-3 dupa 120 de minute a fost 0-0). Meciul de pe Arena Fonte Nova din Salvador a fost unul dramatic, in care ambele echipe au ratat ocazii imense. In semifinalele Campionatului Mondial de Fotbal, Olanda se va duela cu Argentina. continuă pe Hotnews

Olanda- Costa Rica, 4-3, in sferturile Cupei Mondiale. Olanda se califica in semifinale!

Olanda s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale dupa ce a invins Costa Rica cu 4-3. dupa executarea loviturilor de departajare. in semifinale, Olanda va intalni Argentina.

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Olanda-Costa Rica 0-0

Onlinesport transmite, sambata, ultimele doua sferturi de finala ale Cupei Mondiale:Argentina-Belgia 1-0si Olanda-Costa Rica 23:00). Intrati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea celor doua confruntari. LINKURI RAPIDE: Grupe CM 2014 - Clasamente actualizate, rezultate, program |Golgheteri |Tabloul faza finala |Calendar pe zile CM 2014 |Prezentare: Toate echipele |Loturi finale |Top 20 de lucruri de stiut despre Mondial .

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Olanda-Costa Rica (23:00)

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Argentina-Belgia 1-0, urmeaza Olanda-Costa Rica (23:00)

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Argentina-Belgia (19:00) si Olanda-Costa Rica (23:00)

Onlinesport transmite, sambata, ultimele doua sferturi de finala ale Cupei Mondiale:Argentina-Belgia 19:00) si Olanda-Costa Rica 23:00). Intrati aici pentru a urmari LIVE TEXT desfasurarea celor doua confruntari. LINKURI RAPIDE: Grupe CM 2014 - Clasamente actualizate, rezultate, program |Golgheteri |Tabloul faza finala |Calendar pe zile CM 2014 |Prezentare: Toate echipele |Loturi finale |Top 20 de lucruri de stiut despre Mondial .

Live Text: Olanda- Costa Rica, ora 23, in sferturile Cupei Mondiale

Olanda si Costa Rica inchid azi serie sferturilor de finala de la Cupa Mondiala. Costa Rica este revelatia turneului final din Brazilia si s-a calificat in premiera in sferturile turneului, in timp ce Olanda e obisnuita sa joace la acest nivel.

Live Text: Olanda- Costa Rica, 0-0, in sferturile Cupei Mondiale

Avancronica Olanda-Costa Rica (LIVE, 23:00)

Olanda porneste cu prima sansa la calificarea in semifinale, insa Costa Rica a aratat pana acum la acest turneu final ca este capabila de mari surprize.

CM 2014. Olanda Costa Rica, cel mai dezechilibrat sfert de finala de la CM

Olanda versus Costa Rica sambata, 23. 00, TVR 1) reprezinta cea mai dezechilibrata partida din sferturile de finala de la CM 2014, batavii fiind marii favoriti.

LIVE CUPA MONDIALA 2014 Argentina-Belgia 1-0, Higuain deschide scorul

actualitate, 07:00