17:15

Ghinion teribil pentru Irina Bara: Cum a pierdut, dramatic, un meci in care era la doua game-uri de victorie

Si sansa face parte din sportul de performanta. Iar ceea ce i s-a intamplat Irinei, in Gdynia Polonia), e inca o dovada in acest sens. continuă pe Adevărul

WTA Gdynia: Irina Bara, eliminata in turul doi A condus cu 4-2 in decisiv, dar adversara a revenit dupa reluarea partidei

Irina Bara a ratat calificarea in sferturile de finala ale turneului de categorie WTA 250 de la Gdynia.

WTA Gdynia: Irina Bara s-a calificat in turul doi al turneului din Polonia

Irina Bara, locul 116 mondial, s-a calificat, luni, in turul doi la turneul WTA 250 de la Gdynia Polonia).

Irina Bara a ramas in bezna: Ce s-a intamplat cand era la doua game-uri de o victorie mare

Romania putea sa aiba, inca din aceasta seara, doua sportive calificate in sferturile turneelor de la Palermo si Gdynia. Din pacate, in Polonia, nu s-a mai jucat, intr-un moment in care Irina era pe val.

actualitate, 17:15