09:15

Grozav o priveaza Petrolul de victorie cu Pandurii

Petrolul si Pandurii au disputat, luni seara, o partida de nivel european in etapa a 2-a din Liga 1, partida terminandu-se la egalitate, scor 1-1. Gazarii se puteau impune daca Gheorghe Grozav alegea sa execute normal o lovitura de la 11 metri in minutul 88. continuă pe Online Sport

Liga I: Petrolul Ploiesti - Pandurii Targu Jiu, scor 1-1. Grozav rateaza un penalty in finalul jocului

Formatia Petrolul Ploiesti a incheiat la egalitate, scor 1-1 0-0), meciul sustinut, luni, pe teren propriu, in compania echipei Pandurii Targu Jiu, in etapa a doua a Ligii I, potrivit Mediafax. Pentru Petrolul a marcat Dore '85, iar pentru Pandurii a inscris Bohale '80. Petrolul a avut sansa sa ia toate cele trei puncte chiar in ultimele minute de joc, dar Grozav a incercat o scarita de la punctul cu var si a ratat o victorie importanta pentru gazari.

Liga I: Petrolul si Pandurii au remizat in ultimul meci din etapa a doua

Doua dintre reprezentantele Romaniei in cupele europene, Petrolul si Pandurii, au incheiat la egalitate la Ploiesti, scor 1-1, in ultimul meci din etapa a doua a Ligii I. Ambele goluri ale intalnirii s-au marcat.

actualitate, 09:15