20:15

Irina Begu invinsa in primul tur al turneului de Cincinnati: Johanna Larsson s-a impus in trei seturi echilibrate

Irina Begu a pierdut miercuri seara meciul disputat in primul tur al turneului de la Cincinnati. Jucatoare de tenis din Romania a fost infranta de sportiva suedeza Johanna Larsson cu scorul de. continuă pe B1

OLIMPIADA - Lupte: Alina Vuc, invinsa in primul tur la categoria 48 kg

Luptatoarea romana Alina Vuc a fost invinsa de Vinesh Vinesh India), miercuri, in primul tur la categoria 48 kg, in cadrul Jocurilor Olimpice de la Rio de Janeiro. Vinesh s-a impus clar ic.

WTA Cincinnati: Raluca Olaru si Renata Voracova, eliminate in primul tur al probei de dublu

Perechea romano-ceha Raluca Olaru/Renata Voracova a fost eliminata, marti, in primul tur al probei de dublu din cadrul turneului WTA de la Cincinnati, fiind invinsa de cuplul Sara Errani/Carla Suarez Navarro Italia/Spania), scor 6-3, 6-2.

Simona Halep si-a aflat prima adversara de la Cincinnati. Irina Begu e si ea pe tabloul principal

Simona Halep va juca saptamana viitoare la turneul de la Cincinnati, acolo unde anul trecut a ajuns pana in finala.

inca un esec romanesc la Rio: Alina Vuc, invinsa in primul tur la categoria 48 kg

Ziua si esecul pentru Romania la Jocurile Olimpice!Luptatoarea Alina Vuc a fost invinsa de Vinesh Vinesh India),in primul tur la categoria 48 kg, in cadrul concursului de la Rio.

actualitate, 20:15