08:45

Keseru, despre golul egalizator din prelungiri cu Norvegia: Nici nu imi venea sa cred. Ma gandeam sa nu fie VAR

Romania a scos in extremis un egal cu Norvegia, scor 2-2, rezultat care ii mentine in carti pe tricolori pentru calificarea la Euro 2020. Eroul partidei la Oslo a fost Claudiu Keseru, autorul unei duble. Atacantul de 32 a inscris golul egalizator in minutul 90+2', iar bucuria a fost una uriasa. Senzatie de nedescris, nici nu imi venea sa cred, am vazut arbitrul ca se uita la centru, ma gandeam sa nu fie VAR, erau atatea ganduri in mintea mea, a spus Keseru. continuă pe Hotnews

actualitate, 08:45