01:05

Liga 1: CSU Craiova - Dinamo 2-2/ Gazdele au revenit de la 0-2

Dinamo a remizat, sambata, in deplasare, scor 2-2, cu echipa CS Universitatea Craiova, in etapa a X-a a Ligii I. Ambele echipe au avut cate un jucator eliminat in prima repriza. In minutul 49, cainii conduceau cu 2-0. continuă pe Hotnews

LIVE CSU Craiova - Dinamo 0-1. Gol Rivaldinho!

Cel mai asteptat meci al etapei a 10-a in Liga 1 Betano le aduce fata in fata pe CSU Craiova si Dinamo, doua dintre rivalele traditionale din fotbalul romanesc. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

LIVE CSU Craiova - Dinamo 0-1. Doi eliminati in prima repriza

Asa am trait CSU Craiova - Dinamo 2-2

Cel mai asteptat meci al etapei a 10-a in Liga 1 Betano le-a adus fata in fata pe CSU Craiova si Dinamo, doua dintre rivalele traditionale din fotbalul romanesc. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

Meci spectaculos, cu patru goluri si multa tensiune, intre CSU Craiova si Dinamo. Am fost injurati si scuipati

Dinamo a condus-o cu 2-0 pe CSU Craiova, insa oltenii au marcat de doua ori in ultimele 15 minute, astfel ca meciul s-a incheiat egal, scor 2-2.

Liga 1: Dan Petrescu, suspendat doua meciuri dupa ce a fost trimis in tribuna la meciul cu CSU Craiova

Comisia de Disciplina a FRF l-a suspendat doua jocuri pe Dan Petrescu, dupa ce antrenorul a fost trimis in tribuna la meciul disputat de CFR impotriva celor de la CSU Craiova, din runda cu numarul IX din Liga 1.

Dinamo, primita ca in vremurile bune la Craiova. Reactia viitorului selectioner

Jucatorii lui Dinamo au fost petrecuti afara de pe teren de fanii Craiovei cu vorbe grele, sambata seara, in etapa 10 a Ligii 1 Betano.

Un Pont pe Zi: Cote si ponturi pentru meciul Craiova - Dinamo (VIDEO)

Dan Bara a prezentat din editia de vineri noapte a emisiunii Un pont pe zi cele mai interesante cote pentru meciul Craiova - Dinamo, derby-ul etapei din Liga I. Un meci la care sunt.

CRAIOVA-DINAMO LIVE ONLINE STREAM DIGISPORT VIDEO. Ultimul meci pentru Contra la Dinamo?

CRAIOVA-DINAMO LIVE ONLINE STREAM DIGISPORT VIDEO Mijlocasul bulgar Hristo Zlatinski a declarat, vineri, intr-o conferinta de presa, ca CS Universitatea Craiova va avea un meci mai greu cu nou-promovata ACS.