07:30

Liga I: ACS Poli Timisoara - Astra Giurgiu, scor 1-2

Formatia Astra Giurgiu a invins, vineri, in deplasare, cu scorul de 2-1 0-0), echipa ACS Poli Timisoara, intr-un meci contand pentru etapa a XVI-a a Ligii I. Pentru Astra a marcat Cristescu 53, 79, iar. continuă pe B1

Astra Giurgiu invinge ACS Poli Timisoara si isi consolideaza prima pozitie din Liga I

Astra Giurgiu s-a impus in meciul disputat vineri, in deplasare, cu ACS Poli Timisoara, in fata careia a castigat cu 2-1.

Nu e Budescu, e Cristescu! Astra Giurgiu invinge la Timisoara si ramane in fruntea Ligii I

Echipa de fotbal Astra Giurgiu a castigat vineri, in deplasare, cu scorul de 2-1, meciul disputat contra formatiei ACS Poli Timisoara. Ambele goluri ale Astrei au fost reusite de mijlocasul Marian Cristescu in minutele 54 si 79, in timp ce pentru gazde a punctat Florin Nanu in minutul 89.

Astra Giurgiu castiga la Timisoara si se desprinde la 5 puncte in fruntea Ligii I

Astra Giurgiu si-a consolidat pozitia de lider in Liga I, dupa ce a castigat cu 2-1 in deplasare cu ACS Poli Timisoara, in al doilea meci din etapa a 16-a. in urma acestui succes, echipa antrenata de Daniel.

LIVE Liga 1 U Cluj-FC Brasov (19:00) si ACS Timisoara-Astra (20:30)

Etapa a XVI-a din Liga 1 debuteaza vineri cu urmatoarele doua intalniri:U Cluj-FC Brasov 19:00) si ACS Timisoara-Astra 20:30), ambele in direct, LIVE TEXT, pe onlinesport. ro.

actualitate, 07:30