15:30

Liga Campionilor Juventus - Barca 3-0/ Erioul Dybala/ La ce sa speram in retur?

Formatia Juventus Torino a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 3-0, echipa FC Barcelona, in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor. Golurile au fost marcate de Paulo Dybala in minutele 7 si 22 si Giorgio Chiellini in minutul 55. continuă pe Hotnews

VIDEO Liga Campionilor Juventus - Barca 3-0/ Marele Dybala/ La ce sa speram in retur?

Un Pont pe ZI: Ce merita pariat pe meciurile din marti din Liga Campionilor (VIDEO)

Dan Bara a prezentat in editia de luni seara a emisiunii Un Pont pe Zi cotele si ponturile pentru meciurile din aceasta saptamana din Liga Campionilor. Alaturi de acesta a fost prin.

actualitate, 15:30