00:07

Liga Campionilor: Real Madrid - Atletico Madrid 1-0 / AS Monaco - Juventus 0-0 - Juve se califica dupa 12 ani in semifinale

Real Madrid, detinatoarea trofeului, s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), echipa Atletico Madrid, finalista de sezonul trecut. Juventus Torino s-a calificat in semifinale dupa 12 ani, in urma victoriei, cu scorul general de 1-0, in fata echipei AS Monaco. continuă pe Hotnews

MINUT cu MINUT Champions League, Returul sferturilor: Real Madrid-Atletico Madrid 1-0 si AS Monaco-Juventus Torino 0-0

Onlinesport a transmis, miercuri, de la ora 21:45, mansa retur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor:Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino. Marti, s-au stabilit prime semifinaliste: Bayern Munchen si FC Barcelona.

Onlinesport transmite, miercuri, de la ora 21:45, mansa retur a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor:Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino. Marti, s-au stabilit prime semifinaliste: Bayern Munchen si FC Barcelona.

LIVE Champions League, Returul sferturilor: Real Madrid-Atletico Madrid si AS Monaco-Juventus Torino (21:45). Avancronica meciurilor

Liga Campionilor: Real - Atletico si Monaco - Juventus, meciurile care decid ultimele semifinaliste

Tabloul semifinalelor Ligii Campionilor va fi unul complet dupa meciurile de miercuri seara. Real Madrid primeste vizita rivalilor din oras, Atletico, in timp ce Monaco va intampina Juventus, pe teren propriu.

Liga Campionilor Asiei: Cosmin Contra a fost umilit de japonezi

Echipa lui Cosmin Contra, Guangzhou, a pierdut cu 5-0 partida cu japonezii de la Gamba Osaka, din Liga Campionilor Asiei.

infrangere dureroasa pentru Olaroiu in Liga Campionilor Asiei

Al Ahli Dubai, formatia din Emiratele Arabe Unite antrenata de Cosmin Olaroiu, a fost invinsa in grupele Ligii Campionilor in deplasare de Al Ahli, din Arabia Saudita, scor 1-2.

Bayern-Porto. Guardiola scrie istorie in Europa. A ajuns la a sasea semifinala de Liga Campionilor

Bayern - Porto 6-1, din sferturile de finala ale Ligii Campionilor, a fost meciul cu numarul 100 pentru Josep Guardiola pe banca celor de la Munchen.

Thriller in Liga Campionilor: Bayern, scor de tenis cu Porto. Barcelona trece la pas de PSG

Primele doua semifinaliste ale Ligii Campionilor sunt Bayern Munchen si FC Barcelona, care au trecut la scor de adversarele lor, FC Porto, respectiv PSG.

actualitate, 00:07