14:00

Liga 1: Concordia Chiajna - Steaua 1-0/ Chiajna, prima victorie in fata ros-albastrilor

Concordia Chiajna a furnizat surpriza serii in Liga 1, dupa ce a invins-o pe Steaua, scor 1-0, intr-un meci disputat pe teren propriu, in etapa a XVI-a a campionatului. Nelut Rosu a inscris unicul gol al partidei in minutul 23 si a adus prima victorie a Concordiei in fata ros-albastrilor. continuă pe Hotnews

Concordia Chiajna o invinge in premiera pe Steaua in campionat

La a 12-a incercare Concordia Chiajna a obtinut, sambata seara, primul succes in meciurile cu Steaua. Un 1-0 asigurat de reusita cu capul a lui Nelut Rosu din prima repriza.

Surpriza in etapa a 16-a din Liga 1: Liderul Steaua Bucuresti pierde la Concordia Chiajna

Concordia Chiajna a provocat supriza etapei in Liga. Ilfovenii, situati pe locul 11 si cu doar 7 goluri marcate pana la acest meci, au reusit sa invinga neasteptat liderul Steaua. Unicul gol.

Steaua a fost invinsa de Concordia Chiajna, scor 1-0, in Liga I

Echipa Steaua Bucuresti, vicecampioana Ligii I, a fost invinsa, sambata, in deplasare, cu scorul de 1-0, de formatia Concordia Chiajna, in etapa a XVI-a a sezonului 2016-17.

actualitate, 14:00