15:30

Liga 1: CSMS Iasi - Dinamo 3-1/ Gazdele au revenit de la 0-1 si au obtinut a treia victorie consecutiva

CSMS Iasi a castigat meciul de pe teren propriu cu Dinamo Bucuresti, scor 3-1, in etapa cu numarul XXI din Liga 1. Echipa lui Ioan Andone a deschis scorul inca din minutul 7, dar gazdele au intors rezultatul si au bifat a treia victorie consecutiva. continuă pe Hotnews

Liga 1: CSM Iasi - Dinamo 3-1/ Gazdele au revenit de la 0-1 si au obtinut a treia victorie consecutiva

CSM Poli Iasi a castigat meciul de pe teren propriu cu Dinamo Bucuresti, scor 3-1, in etapa cu numarul XXI din Liga 1. Echipa lui Ioan Andone a deschis scorul inca din minutul 7, dar gazdele au intors rezultatul si au bifat a treia victorie consecutiva.

Iasi - Dinamo 3-1, cainii au inghetat in Copou

Echipa Dinamo Bucuresti a fost invinsa, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-1 1-1), de formatia CSM Poli Iasi, intr-un meci din etapa a XXI-a a Ligii I in care mijlocasul Azer Busuladzici a fost eliminat in minutul 63 scrie news. ro.

actualitate, 15:30