06:15

Liga I FCSB pierde la Iasi, cu 0-1, n fata lui Poli, n superioritate numerica. Qaka, eliminat/ CFR este lider si are prima sansa sa cstige campionatul

FCSB a fost invinsa, luni, in deplasare, cu scorul de 1-0 0-0), de CSM Poli Iasi, in ultimul meci al etapei a VIII-a a play-off-ului Ligii I. Andrei Cristea a marcat in minutul 89, dupa ce coechipierul sau Qaka, dorit de FCSB, a fost eliminat, in minutul 74. CFR ramane pe locul I, cu un punct avans fata de FCSB. continuă pe Hotnews

FCSB pierde la Iasi si isi ia adio de la titlu

FCSB a suferit o lovitura in lupta sa pentru titlu, luni seara, dupa ce a fost invinsa de CSM Poli Iasi cu scorul de 1-0 0-0), in Copou, intr-un meci din etapa a opta, penultima, a fazei play-off a Ligii I de fo.

actualitate, 06:15