5 Mai.

Liga 1, play-off: CFR Cluj vs Astra Giurgiu 2-1 Paun a adus victoria gazdelor in minutul 81

Formatia CFR Cluj a invins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Astra Giurgiu, in ultimul meci al primei etape a play-off-ului Ligii I. continuă pe Hotnews

Asa am trait CFR Cluj - Astra Giurgiu

Revedeti minut cu minut cele mai importante faze din CFR Cluj - Astra Giurgiu.

CFR Cluj revine pe primul loc dupa primul meci din playoff

Campioana CFR Cluj a fost puternic testata de Astra Giurgiu, luni seara, in ultimul meci al primei etape din playoff.

Ion Craciunescu da verdictul dupa faza care a eliminat CFR Cluj din Europa

Fostul mare arbitru international Ion Craciunescu s-a exprimat, joi noapte, pe subiectului hentului care a decis meciul retur dintre Sevilla si CFR Cluj.

Liga 1, play-off: Craiova - Gaz Metan 2-1 Oltenii o egaleaza pe CFR Cluj in fruntea clasamentului

CS Universitatea Craiova a invins, duminica, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 2-1), formatia Gaz Metan Medias, in prima etapa a play-off-ului Ligii I. in urma acestui rezultat, oltenii au egalat echipa CFR Cluj in fruntea clasamentului. Clujenii joaca, luni, acasa, cu Astra Giurgiu, in prima etapa a play-off-ului.

Nu uita si nu iarta. Dan Petrescu a ramas cu gandul la Sevilla si anunta apocalipsa in fotbalul romanesc

Dan Petrescu nu a uitat inca eliminarea din Europa League si spune ca performanta reusita de CFR Cluj in acest sezon nu va mai fi repetata prea curand de o alta echipa din fotbalul romanesc.

VIDEO Zeci de fani au asteptat echipa CFR Cluj la aeroport: Suntem mandri de voi!

Zeci de fani ai echipei CFR Cluj au fost prezenti, vineri seara, la aeroportul din Cluj-Napoca, unde i-au asteptat pe jucatorii lui Dan Petrescu, reveniti de la Sevilla.

Sevilla a tremurat pentru calificare cu campioana Romaniei: CFR Cluj a dat gol intr-un final de infarct, dar reusita a fost anulata de VAR Vezi toate rezultatele serii de Europa League

CFR Cluj, campioana Romaniei la fotbal, putea reusi o calificare istorica in optimile Europa League, in Spania, unde trebuia sa intoarca soarta unei duble cu Sevilla, specialista competitiei. Cu 1-1 in tur, .