21:00

LIVE TEXT Romania - Grecia: 0-0. Atacantul din La Liga debuteaza pentru tricolori! Preliminarii Euro 2016

România Liberă România Liberă,

Romania intalneste Grecia, pe Arena Nationala Bucuresti), luni, de la ora 21. 45, in etapa a 8-a a preliminariilor Euro 2016. Pentru tricolori un singur rezultat poate fi considerat bun, victoria, ei putandu-si asigura astfel calificarea la turneul final din Franta. continuă pe România Liberă

Live text. Romania - Grecia, meciul care ne poate califica la Euro 2016

Romania primeste ACUM vizita Greciei, intr-un meci din cadrul Grupei F a preliminariilor EURO 2016. Sunt aproximativ 35. 000 de romani in tribunele Arenei Nationale. Scorul este 0 - 0 in minutul.

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Ungaria conduce in Irlanda de Nord

Romania intalneste Grecia, luni seara de la 21:45 live text pe onlinesport. ro, intr-o partida din preliminariile EURO 2016. Romania este neinvinsa in Grupa F, in timp ce Grecia nu a castigat niciun punct si este lanterna rosie cu doua puncte.

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Egalitate intre Irlanda de Nord si Ungaria

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 (21:45)

MINUT cu MINUT Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 0-0. Irlanda de Nord egaleaza Ungaria in prelungiri

LIVE Romania - Grecia in preliminariile EURO 2016 (21:45). Budescu titular intr-o echipa super ofensiva

Romania-Grecia LIVE. Program prelungit la metrou si RATB

Romania-Grecia LIVE Metrorex si RATB vor avea program prelungit luni, 7 septembrie, pentru meciul ROMANIA GRECIA, din PRELIMINARIILE EURO 2016, scrie b365. ro. La solicitarea Federatiei Romane de Fotbal, Metrorex.

Romania - Grecia, echipele probabile pentru meciul din aceasta seara

Vedeti in aceasta pagina cum arata echipele probabile pentru partida Romania-Grecia din preliminariile EURO 2016.

Romania-Grecia, astazi, ora 21.45, TVR 1/ 7 septembrie e zi cu noroc. Nationala n-a pierdut niciodata la aceasta data

Romania - Grecia este programat diseara, de la ora 21. 45, in direct pe TVR 1, la fix un an de la debutul tricolorilor in aceste preliminarii.