23:15

LIVE Simona Halep in sferturi la Indian Wells

Jucatoarea Simona Halep evolueaza, miercuri, in sferturile de finala la turneului WTA Premier de la Indian Wells contra ibericei Carla Suarez Navarro, locul 13 mondial. continuă pe Online Sport

LIVE Simona Halep in sferturi la Indian Wells (dupa ora 22:00)

GAME cu GAME Simona Halep in sferturi la Indian Wells

Jucatoarea Simona Halep a evoluat, miercuri, in sferturile de finala la turneului WTA Premier de la Indian Wells contra ibericei Carla Suarez Navarro, locul 13 mondial.

LIVE Simona Halep in optimi la Indian Wells (dupa ora 00:00)

Simona Halep revine, marti, in actiune la Indian Wells pentru meciul din optimile de finala contra Karolinei Pliskova din Cehia.

LIVE Simona Halep in optimi la Indian Wells (dupa ora 23:00)

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 6-1, 0-0 Meciul intra in setul decisiv. Sferturi Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova.

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 0-0 Romanca pierde primul set, in ciuda unei reveniri senzationale. Sferturi Indian Wells 2015

LIVETEXT: Simona Halep lupta pentru sferturi la Indian Wells

Jucatoarea de pe locul trei WTA, Simona Halep, o inalneste la aceasta ora pe Karolina Pliskova din Cehia, sportiva aflata pe pozitia a 14-a a clasamentului WTA intr-un meci care o va trimite pe castigatoare in sferturile de finala ale Indian Wells.

Simona Halep la Indian Wells. Romanca s-a calificat in semifinale, dupa ce-a invins-o pe Suarez Navarro. O astept pe Serena

Simona Halep la Indian Wells a ajuns in semifinale, egalandu-si performanta de anul trecut. in sferturi, romanca a invins-o pe Suarez Navarro. Desi a pierdut primul set, Halep le-a castigat foarte clar pe urmatoarele si ar putea juca in penultimul act chiar impotriva Serenei Williams.

CTP, despre calificarea Simonei Halep in sferturile de finala de la Indian Wells: Nevastuica Navarro, mai periculoasa decat girafaPliskova

Simona Halep si-a asigurat, in noaptea de marti spre miercuri, prezenta in sferturile de finala de la Indian Wells. Romanca a invins-o pe jucatoarea ceha KarolinaPliskova, urmand sa se dueleze cu sportiva spaniola Carla Suarez Navarro.

MINUT cu MINUT Simona Halep in optimi la Indian Wells

Simona Halep a revenit, marti, in actiune la Indian Wells pentru meciul din optimile de finala contra Karolinei Pliskova din Cehia.

actualitate, 23:15