21:15

LIVETEXT Halep debuteaza in a doua saptamana de la Australian Open: A inceput meciul cu Osaka. Se joaca primul set

Simona Halep 1 WTA) a trecut cu bine peste meciul-maraton cu Lauren Davis 76 WTA), dar ramane de vazut daca a reusit sa se refaca din punct de vedere fizic pentru duelul cu Naomi Osaka 72 WTA). continuă pe Adevărul

LIVETEXT Halep debuteaza in a doua saptamana de la Australian Open: ce va realiza Simona, daca va invinge astazi

Australian Open: Simona Halep castiga lejer meciul cu Naomi Osaka si merge in sferturile de finala!

Simona Halep 1 WTA) s-a calificat in sferturile de finala ale Australian Open dupa o victorie la pas cu Naomi Osaka 72 WTA), scor 6-3, 6-2! Romanca a stat doar 79 de minute pe teren si s-a apropiat la trei victorii de primul Grand Slam al carierei!.

actualitate, 21:15