18:45

Manchester City scoate remiza pe terenul lui PSG. Penalty ratat de Ibrahimovic la 0-0

Paris Saint Germain si Manchester City au oferit un meci spectaculos, miercuri seara, in derby-ul milionarilor din fotbalul european, un meci incheiat la egalitate, scor 2-2, dupa ce ambele echipe au trecut, pe rand, de la agonie la extaz. continuă pe Online Sport

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 0-0 si PSG-Manchester City 0-0. Penalty ratat de Zlatan

Miercuri seara sunt programate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

Liga Campionilor Surpriza uriasa in Germania. Wolfsburg-Real Madrid 2-0; Spectacol total in Franta. PSG- Manchester City 2-2

Wolfsburg a reusit surpriza serii si s-a impus cu 2-0 in fata Realului, gratie golurilor inscrise de Ricardo Rodriguez si Maximilian Arnold, desi madrilenii au dominat categoric, raportul ocaziilor de poarta fiind 21-10 pentru elevii lui Zidane. In celalalt meci, Manchester City si PSG au remizat, scor 2-2, pe Parc des Princes, potrivit gsp. ro. Ibrahimovic a ratat un penalti in minutul 14, PSG avand marile ocazii de gol si o posesie de 64%.

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

ASA AM TRAIT: Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

Miercuri seara au fostprogramate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 1-1. Zlatan egaleaza cu un gol bizar

Avancronica Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City (21:45)

actualitate, 18:45