11:00

Liga Campionilor Surpriza uriasa in Germania. Wolfsburg-Real Madrid 2-0; Spectacol total in Franta. PSG- Manchester City 2-2

Wolfsburg a reusit surpriza serii si s-a impus cu 2-0 in fata Realului, gratie golurilor inscrise de Ricardo Rodriguez si Maximilian Arnold, desi madrilenii au dominat categoric, raportul ocaziilor de poarta fiind 21-10 pentru elevii lui Zidane. In celalalt meci, Manchester City si PSG au remizat, scor 2-2, pe Parc des Princes, potrivit gsp. ro. Ibrahimovic a ratat un penalti in minutul 14, PSG avand marile ocazii de gol si o posesie de 64%. continuă pe Hotnews

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

Miercuri seara sunt programate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 1-1. Zlatan egaleaza cu un gol bizar

LIVE Wolfsburg-Real Madrid 0-0 si PSG-Manchester City 0-0. Penalty ratat de Zlatan

ASA AM TRAIT: Wolfsburg-Real Madrid 2-0 si PSG-Manchester City 2-2

Miercuri seara au fostprogramate celelalte doua sferturi de finala din Liga Campionilor, meciurile Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City. Vedeti mai jos avancronicile acestor partide, iar de la 21:45 cele mai importante faze live text.

Avancronica Wolfsburg-Real Madrid si PSG-Manchester City (21:45)

Liga Campionilor, azi sunt primele meciuri din sferturi! Barcelona are din nou derby, iar un jucator din tripleta MSN se pregateste de plecare

La putin timp dupa ce a fost invinsa de Real Madrid in campionat, FC Barcelona intalneste cealalta forta din capitala Spaniei, pe Atletico, dar in Liga Campionilor.

Real Madrid vrea sa-l vanda pe Cristiano Ronaldo, pentru 60 de milioane de euro

Presa internationala a anuntat in ultimele zile ca Real madrid doreste sa-l transfere pe Cristiano Ronaldo. Potrivit gsp. ro, pretul atacantului ar fi de 60 de milioane de euro. Echipa spaniola doreste.

Meci superb pe Camp Nou: Real Madrid a castigat dupa patru ani pe terenul Barcelonei

Meci senzational sambata seara pe Camp Nou. Derby-ul Spaniei a adus fotbal de calitate, goluri si ocazii care sa te scoata din minti. Real Madrid a castigat cu 2-1 chiar pe terenul Barcelonei.

Nebunie in vestiarul lui Real Madrid, dupa victoria cu Barcelona. Poza de un milion de like-uri

Formatia Real Madrid a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa FC Barcelona, intr-un meci disputat pe Camp Nou, in etapa a XXXI-a a campionatului Spaniei.

Trei handbaliste romane, nominalizate in echipa ideala din Liga Campionilor

Trei jucatoare romane, Cristina Neagu, Oana Manea si Eliza Buceschi, au fost nominalizate pentru a face parte din echipa ideala a Ligii Campionilor la handbal feminin in acest sezon.

actualitate, 11:00