07:45

Marius Sumudica le raspunde contestarilor din Turcia

Rezultatele nu-l ajuta pe Marius Sumudica la Yeni Malatyaspor, penultima clasata in Superliga Turciei, iar numarul contestatarilor creste de la o etapa la alta. continuă pe Online Sport

Marius Sumudica, spectacol pe o retea de socializare. Cum vorbeste limba engleza antrenorul de la Malatyaspor VIDEO

Marius Sumudica, spectacol pe o retea de socializare. Antrenorul roman de la Malatyaspor trece printr-o perioada dificila. Echipa are 7 meciuri fara victorie si a ajuns pe penultimul loc in prima liga din Turcia. Sumudica e contestat puternic de fanii formatiei sale, asa ca a incercat o strategie de impacare cu ei. Tehnicianul de 50 .

Marius Sumudica tuna si fulgera: Sunt aici de 9 meciuri si nu am vazut asta VIDEO

Marius Sumudica tuna si fulgera. Tehnicianul roman nu a reusit sa mai guste victoria in campionat de 8 partide. in meciul disputat joi, pe teren propriu, contra fostei sale echipe, Kayserispor, elevii romanului au scos doar un egal. Malatyaspor a fost egalata in prelungiri, dupa ce a condus cu 2-0. Marius Sumudica a dat un .

VIDEO Scandal dupa meciul echipei lui Marius Sumudica - Presedintele clubului Yeni Malatyaspor a sarit sa-i atace pe arbitri

Ali Gevrek, presedintele clubului Yeni Malatyaspor, a sarit sa atace brigada de arbitri la finalul meciului de pe teren propriu cu echipa Kayserispor, scor 2-2 echipa antrenata de Marius Sumudica a fost egalata in prelungiri, dupa ce a condus cu 2-0).

VIDEO Malatyaspor, egalata in prelungiri de Kayserispor Cum s-a bucurat Marius Sumudica dupa ce echipa sa a marcat golul de 2-0

Yeni Malatyaspor, echipa antrenata de Marius Sumudica, a terminat la egalitate, joi, pe teren propriu, cu echipa Kayserispor, scor 2-2, in etapa a XVIII-a a campionatului Turciei.