23:30

MINUT cu MINUT Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 2-3

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 1-1si FC Brasov-CSU Craiova 2-3. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 0-2, Vatajelu si Bawab

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 1-1si FC Brasov-CSU Craiova 21:00).

LIVE Liga 1 FC Brasov-CSU Craiova 0-0

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan (18:30) si FC Brasov-CSU Craiova (21:00)

Etapa a 12-a a Ligii 1 este transmisa LIVE TEXT, incepand de vineri, cu cele doua partide programate in deschidere:Otelul-Gaz Metan 18:30) si FC Brasov-CSU Craiova 21:00).

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan 0-1 (Dan Roman 30)

LIVE Liga 1 Otelul-Gaz Metan 0-0, Otelul controleaza jocul

CSU Craiova castiga dramatic sub Tampa si egaleaza Brasovul in clasament

CSU Craiova a obtinut o victorie pretioasa in deplasare, 3-2 impotriva lui FC Brasov, intr-un meci in care gafele celor doi goalkeeperi si greselile de arbitraj au reprezentat sarea si piperul fotbalului promovat de cele doua combatante. Oltenii au intrat cu un avantaj linistitor la pauza, 2-0 dupa golurile lui Vatajelu si Bawab, insa repriza secunda a adus un penalti inventat pentru gazde si transformat de Constantinescu, urmat de gafa de 2-2 a lui Balgradean. Nuno Rocha a stabilit scorul final in urma unei grave erori a portarului brasovean. In prelungiri, centralul Unimatan a refuzat sa indice punctul cu var la doua faze mult mai clare: fault in careu comis de Bancu si un hent evident al lui Brandan.

actualitate, 23:30