11:15

MINUT cu MINUT Sferturi de finala Liga Campionilor Real Madrid-Borussia 3-0 si PSG-Chelsea 3-1

Real Madrid-Borussia Dortmund 3-0 si PSG-Chelsea 3-1 au fost in direct, LIVE TEXT, pe site incepand cu ora 21:45. Marti seara, Manchester United a obtinut o remiza pretioasa, scor 1-1, in fata lui Bayern Munchen, detinatoarea trofeului, in timp ce Atletico a tinut-o in sah pe FC Barcelona 1-1). continuă pe Online Sport

LIVE Sferturi de finala Liga Campionilor Real Madrid-Borussia si PSG-Chelsea

Real Madrid-Borussia Dortmundsi PSG-Chelsea sunt in direct, LIVE TEXT, pe site incepand cu ora 21:45. Marti seara, Manchester United a obtinut o remiza pretioasa, scor 1-1, in fata lui Bayern Munchen, detinatoarea trofeului, in timp ce Atletico a tinut-o in sah pe FC Barcelona 1-1).

LIVE Sferturi de finala Liga Campionilor Real Madrid-Borussia si PSG-Chelsea (21:45)

Champions League: PSG - Chelsea 3-1; Real Madrid - Borussia 3-0

Miercuri s-au disputat ultimele doua meciuri din sferturile Champions League, PSG trecand de Chelsea cu 3-1, ultimul gol fiind marcat in ultimul minut al prelungirilor dupa o faza superba facuta de Pastore. Meciul dintre Real Madrid si Borussia Dortmund nu a avut istoric, madrilenii invingand o trupa decimata de accidentari cu un 3-0 si se pot gandi la semifinale.

Avancronica: Real Madrid cauta razbunarea in fata Borussiei Dortmund

Doar Borussia Dortmund a stat sezonul precedent in calea celor de la Real Madrid pentru disputarea unei noi finale a UEFA Champions League.

VIDEO Real Madrid - Rayo Vallecano 5-0

Real Madrid s-a distrat in meciul cu Rayo Vallecano, echipa pregatita de Carlo Ancelotti impunandu-se cu 5-0 etapa XXXI). In urma acestui rezultat, galacticii au acumulat 73 de puncte, performanta cu care se afla pe locul trei in Primera Division la doua distanta de Barcelona si la trei de liderul Atletico Madrid).

LIVE Liga Campionilor: Barcelona - Atletico Madrid 1-1, Manchester United - Bayern Munchen 1-1

Urmariti in direct primele manse din sferturile de finala ale Ligii Campionilor: Barcelona - Atletico Madrid si Manchester United - Bayern Munchen.

FINAL Liga Campionilor: Barcelona - Atletico Madrid 1-1, Manchester United - Bayern Munchen 1-1

Marti seara au avut loc primele meciuri din sferturile de finala ale LigiiCampionilor: Barcelona - Atletico Madrid 11 si Manchester United - Bayern Munchen 1-1.

Pierdere de ultima ora la Real Madrid

Carlo Ancelotti a primit o grea lovitura cu putine ore inaintea meciul de miercuri seara programat contra nemtilor de la Borussia Dortmund in sferturile Champions League.

Liga Campionilor: Doar remiza in sferturi pentru Bayern si Barcelona

Sferturile Ligii Campionilor au debutat cu doua remize, marti seara, ambele meciuri, atat Atletico - Barcelona, cat si Manchester United - Bayern Munchen, fiind incheiate cu scorul de 1-1. Rezultatele au luat prin surprindere grazii europei, avand in vedere ca Barcelona si Bayern erau cotate cu sanse mari sa invinga la 1-2 goluri diferenta.

actualitate, 11:15