09:45

LIVE Liga Campionilor: Barcelona - Atletico Madrid 1-1, Manchester United - Bayern Munchen 1-1

Urmariti in direct primele manse din sferturile de finala ale Ligii Campionilor: Barcelona - Atletico Madrid si Manchester United - Bayern Munchen. continuă pe Online Sport

Champions League: Manchester United - Bayern si Barcelona - Atletico, meciurile vedeta ale zilei

Champions League a ajuns la sferturile de finala, faza a competitiei unde s-au calificat doar numele cu adevarat importante ale Batranului Continent. Duelurile serii vor fi de cinci stele: Manchester United - Bayern Munchen si Barcelona - Atletico Madrid. Intra in material pentru a vedea programul transmisiilor.

Atletico Madrid revine la conducerea clasamentului din Spania

Doar cateva ore a rezistat FC Barcelona in fruntea clasamentului din Primera Division, mai precis pana la ora jocului dintre Athletic Bilbao si Atletico Madrid.

Champions League (sferturi): Barcelona - Atletico 1-1/ Manchester United - Bayern 1-1

Atletico Madrid a plecat neinvinsa de pe Camp Nou, formatia pregatita de Diego Simeone remizand, scor 1-1, impotriva Barcelonei, in mansa tur a sferturilor din Champions League. In celalalta partida a serii, Manchester United si Bayern Munchen au remizat, scor 1-1, pe Old Trafford.

VIDEO Barcelona, Atletico si Real, victorii pe linie. Rat, meci de cosmar in fata celui mai scump jucator din lume

Continua lupta la baioneta la varful clasamentului din Spania. Cele trei pretendente la titlu au castigat pe linie, sambata seara, in etapa a 31-a. Barcelona s-a impus in derby-ul cu Espanyol, Real a transat un alt derby local, cu Rayo Vallecano, la care Rat a fost titular, iar Atletico a trecut peste o deplasare grea, la Bilbao.

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 1-2, urmeaza Pandurii-CFR Cluj (21:30)

Onlinesport transmite, sambata, LIVE TEXT, cele doua meciuri programate in Liga 1:Viitorul-ACS Poli 19:00) si Pandurii-CFR Cluj 21:30). Informatii minut cu minut gasiti facand clic aici.

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 1-1

LIVE Liga 1 Viitorul-ACS Poli 0-0

actualitate, 09:45