09:01

NEBUNIE FOTBALISTICA EURO 2020: Spania - Croatia 3-3 (5-3 dupa prelungiri)

Ziarul Bursa Ziarul Bursa,

Spania a eliminat vicecampioana mondiala in urma unui meci de povestit cui va mai avea rabdare sa asculte. Un meci de asemenea incarcatura nu s-a mai disputat de mult timp. Spania nu a mai vazut un autogol atat de caraghios de pe vremea lui Banel Nicolita a inscris in poarta lui Cernea intr-un meci Real Madrid - Steaua). continuă pe Ziarul Bursa

Euro 2020: Spania, calificare spectaculoasa in sferturi - Victorie contra Croatiei dupa prelungiri (5-3)

Spania a inceput cu stangul optimea cu Croatia dupa ce portarul Unai Simon a reusit un autogol de cascadorii rasului. A urmat insa un meci fantastic, cu rasturnari de scor si cu reveniri incredibile. S-a incheiat 5-3 pentru iberici, la capatul unui duel care a avut nevoie de 120 de minute pentru a putea fi stabilita o invingatoare. Trupa lui Luis Enrique este in sferturi la Euro 2020.

Asa am trait Croatia - Spania 3-5

Luni seara de la ora 19:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Croatia - Spania, partida programata la Copenhaga in optimile de finala la EURO 2020.

PRIMA CALIFICATA IN SFERTURI EURO 2020: Tara Galilor - Danemarca 0-4

Danemarca s-a calificat in sferturile de finala ale EURO 2020 mai usor decat ar fi sperat. Jucatorii danezi au trecut la acest turneu final prin mai multe stari de spirit, de la agonia problemei medicale grave a lui Eriksen pana la extazul calificarii in optimi.

Sarbatoare pe Arena Nationala: Franta, campioana mondiala, duel cu Elvetia (Programul zilei la Euro 2020)

Arena Nationala gazduieste ultimul meci din cadrul Euro 2020, cel mai mare stadion din tara primind nationalele Frantei si Elvetiei la Bucuresti. in cealalta optime a zilei de luni, Spania si Croatia se lupta la Copenhaga pentru a trece in sferturi.

Spania, in sferturile Euro 2020, dupa un meci de infarct cu Croatia.Spaniolii au condus cu 3-1, dar au fost egalati in prelungiri

Reprezentativa Spaniei s-a calificat in sferturile de finala ale Euro-2020, dupa ce a invins, luni, la Copenhaga, cu scorul de 5-3, dupa prelungiri, selectionata Croatiei, in optimile competitiei.

Pontul zilei la Euro 2020: A venit vremea lui Mbappe?

Croatia si Spania deschid ziua de fotbal de la Euro 2020, duelul avand loc la Copenhaga. Arena Nationala isi va incheia misiunea de la turneul final cu un meci de gala: Franta vs Elvetia. intrebarea care se pune este urmatoarea: A venit vremea lui Mbappe?.

Bucurestiul vibreaza: Nebunie dupa biletele Euro 2020, la meciul Franta - Elvetia

Pentru prima data dupa 38 de ani, o campioana mondiala soseste in Romania. Ceea ce a sporit interesul in jurul ultimului meci din cadrul turneului final, care se va juca pe Arena Nationala.

Familia lui Alvaro Morata, amenintata dupa ratarile atacantului spaniol la Euro 2020

Spaniolul Alvaro Morata a povestit ca fanii nationalei i-au amenintat sotia si copiii dupa ce atacantul a ratat mai multe ocazii in faza grupelor Campionatului European de fotbal.

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti.

Victor Piturca ia o avere de la PRO TV. Cati bani incaseaza pentru Euro 2020

Victori Piturca incaseaza o suma uriasa de la Pro Tv. Fostul selectioner face analiza meciurilor de la EURO 2020, iar pentru asta este rasplatit foarte generos. Victor Piturca ia o avere de la PRO TV Victor Piturca este expertul Pro Tv din discutiile dupa meciurile EURO 2020. Cu toate ca a fost de-a lungul timpului .