07:00

Otelul Galati a eliminat-o pe Universitatea Craiova in semifinalele Cupei Romaniei |VIDEO

Otelul Galati s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins Universitatea Craiova cu scorul de 1-0 0-0, 0-0), in prelungiri, in deplasare, in ultimul sfert de finala. continuă pe Adevărul

Otelul a invins-o pe Universitatea Craiova si e in semifinalele Cupei Romaniei

Otelul Galati s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o in deplasare pe Universitatea Craiova cu 1-0, singurul gol al partidei fiind marcat in minutul 114 de Joao Lameira. Otelul a dominat cea mai mare parte a jocului, care s-a desfasurat in jumatatea Universitatii, cu o prestatie apatica intr-un meci de obiectiv. Dupa .

actualitate, 07:00