14:00

Pandurii Tg. Jiu este prima echipa calificata in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, dupa 3-0 cu Ripensia

Povestea frumoasa a Ripensiei Timisoara in editia din acest an a Cupei Romaniei s-a incheiat in optimile de finala. Ripensia, prima echipa din liga a cincea calificata in aceasta faza a competitiei, a fost. continuă pe Antena3

Pandurii, prima echipa calificata in sferturi

Diferenta de valoare a cantarit decisiv in ecuatia partidei dintre Ripensia Timisoara si Pandurii Tg. Jiu, joc care a deschis, marti, faza optimilor de finala in Cupa Romaniei.

Pandurii Targu Jiu s-au calificat in sferturile Cupei Romaniei dupa ce a invins Ripensia Timisoara, scor 3-0

Pandurii Targu Jiu s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 3-0 2-0), echipa Ripensia Timisoara, din Liga a V-a, relateaza.

ACS Poli Timisoara - Pandurii Targu Jiu, scor 2-3, in Liga I

Formatia Pandurii Targu Jiu a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-2 1-1), echipa ACS Poli Timisoara, intr-un meci din etapa a XII-a a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de.

Duelul golgeterilor, castigat de Eric. Pandurii Targu Jiu castiga cu 3-2 la Timisoara

Echipa gorjeana s-a mutat la Timisoara pentru cateva zile, venind direct de la Florenta, unde a jucat in Liga Europa. Duminica seara, Pandurii a castigat cu 2-3 in fata echipei antrenate de Aurel Sunda, dupa ce ACS Poli a condus de doua ori, iar marti joaca in Cupa, cu Ripensia.

Duelul golgeterilor, castigat de Eric. Pandurii Targu Jiu invinge cu 3-2 la Timisoara

actualitate, 14:00