20:30

Politehnica Timisoara invinge Rapid si se califica in sferturile Cupei Romaniei

Supriza pe Bega, joi seara, in ultima partida din optimile de finala din Cupa Romaniei, unde Politehnica Timisoara a castigat duelul cu Rapid Bucuresti, scor 2-0 1-0). continuă pe Online Sport

ACSO Filiasi, calificata in sferturile Cupei Romaniei

Echipa ACSO Filiasi Liga 3) s-a calificat, marti, in sferturile de finala din Cupa Romania dupa un meci cu Hermannstadt decis la loviturile de departajare.

Politehnica Timisoara a eliminat FC Rapid in optimile Cupei Romaniei

Formatia Politehnica Timisoara s-a calificat, joi seara, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, trecand in optimi de FC Rapid, scor 2-0.

Universitatea Craiova in sferturile Cupei Romaniei. Victorie categorica la Baia Mare

Oltenii au castigat fara emotii pe terenul celor de la Minaur Baia Mare, echipa de Liga 3, cu 4-0 2-0).

Asa am trait Politehnica Timisoara - Rapid. Surpriza pe Bega

Am transmis live text in aceasta pagina ultima partida din optimile de finala in Cupa Romaniei: Politehnica Timisoara Liga 2) - Rapid Bucuresti.

Chindia elimina Gaz Metan in optimile Cupei Romaniei

Un gol a facut diferenta in meciul dintre Gaz Metan Medias si Chindia Targoviste, partida programata marti seara in optimile de finala din Cupa Romaniei.

actualitate, 20:30