06:15

Pontul zilei la Euro 2020: Italia vs Spania - Aflam prima finalista: Duelul dintre echipele care nu se zgarcesc la gol

Prima semifinala de la Euro 2021 este rezultatul previzibil oferit de sferturile de finala disputate vineri seara, unde Spania a eliminat Elvetia la penalty-uri, iar Italia a depasit Belgia. continuă pe Hotnews

LiveTEXT Euro 2020: Italia vs Spania 1-1 (Rep. II) - 81 Morata egaleaza FOTOGALERIE

Italia si Spania se intalnesc in prima semifinala de la Euro 2020, marti, pe Wembley. Partida va incepe de la ora 22:00, va fi transmisa in direct pe ProTV si LiveTEXT pe HotNews. ro.

Italia Spania pentru un loc in finala EURO 2020

Marti seara vom cunoaste prima finalista la editia din acest an a Campionatului European.

Pontul zilei la Euro 2020: Cehia vs Danemarca - Marile surprize si golurile marcate

Dupa ce Spania si Italia au facut deja pasul in semifinale, Cehia si Danemarca doua dintre surprizele placute de la Euro 2020) se vor lupta pentru a ajunge in penultimul act. Duelul de la Baku va incepe la ora 19:00.

Italia in semifinale la EURO 2020 dupa 2-1 cu Belgia

Cel mai tare duel din sferturile EURO 2020 a fost transat de Italia inca din primele 45 de minute ale meciului de la Munchen.

Imaginea zilei: Gianluigi Donnarumma, tradarea si cei 20 de euro

Fanii lui AC Milan nu l-au iertat pe Gianluigi Donnarumma, dupa ce italianul a ales banii PSG-ului in locul prelungirii contractului cu rossonerii. inaintea partidei cu Belgia din sferturile Euro 2020, un suporter i-a intins o bancnota de 20 de euro portarului care se afla la incalzire.

LIVE Italia - Spania, prima semifinala la EURO 2020

Marti seara, de la ora 22:00, transmitem live text in aceasta pagina prima semifinala de la EURO 2020, meciul Italia - Spania. Partida se disputa pe Wembley din Londra.

Italia Spania, cea mai asteptata semifinala EURO 2020

Prima semifinala de la EURO 2020 pune fata in fata doua superechipe. Italia si Spania se vor confrun.

Euro 2020, semifinale: Italia, neinvinsa de 32 de meciuri, da piept cu Spania

Italia si Spania se intalnesc in prima semifinala de la Euro 2020, marti, pe Wembley. Trupa lui Roberto Mancini a castigat ultimele 13 meciuri internationale, in timp ce ibericii incep sa-si recapete din stralucirea de altadata.

Pontul zilei la Euro 2020: Ucraina vs Anglia - Culoarul excelent al britanicilor si cum poate Zinchenko sa-i imbogateasca pe pariori

Cartile par facute sa o faca fericita pe Anglia, singura mare nationala din Europa care n-are in palmares titlul continental. Mai trebuie doar ca si nationala Albionului sa stie sa profite de culoarul pana in finala.

Italia - Spania, statisticile semifinalei EURO 2020

Marti de la ora 22:00 pe Wembley Stadium vom avea parte de un meci de 5 stele, semifinala EURO 2020 .

actualitate, 06:15