07:15

Rezultatele meciurilor de miercuri din Liga Campionilor

Vedeti mai jos care au fost rezultatele meciurilor de miercuri din etapa a 4-a a LIgii Campionilor. continuă pe Online Sport

Programul meciurilor de miercuri din Liga Campionilor

Vedeti mai jos care este programul meciurilor de miercuri din etapa a 4-a a LIgii Campionilor.

Rezultatele inregistrate marti in Liga Campionilor. Meci cat o finala la Manchester

Liga Campionilor a revenit in actualitate, marti, cu primele opt meciuri din etapa a 4-a a fazei grupelor. Vedeti mai jos rezultatele partidelor programate incepand cu ora 21:45.

Programul zilei in Liga Campionilor. Meci cat o finala la Manchester

Liga Campionilor revine in actualitate, marti, cu primele opt meciuri din etapa a 4-a a fazei grupelor. Vedeti mai jos programul partidelor programate incepand cu ora 21:45.

Keseru marcheaza impotriva lui Arsenal. Tunarii revin si castiga de la 0-2

Atacantul Claudiu Keseru a marcat un gol, marti seara, in meciul pe care formatia sa, Ludogoret, il disputa pe teren propriu cu Arsenal Londra in etapa a 4-a din Liga Campionilor. Ludogoret a condus cu 2-0 dupa primul sfert de ora, insa Arsenal a intors rezultat si a castigat in final, cu 3-2.

Keseru marcheaza impotriva lui Arsenal. Tunarii castiga de la 0-2

Liga Campionilor: Revansa lui Guardiola. Manchester City - Barcelona 3-1/ Rezultatele serii

Manchester City si-a luat revansa marti seara dupa infrangerea drastica suferita in tur in fata Barcelonei, castigand cu 3-1 in fata catalanilor 1-1 la pauza). Arsenal, Paris Saint Germain, Atletico Madrid si Bayern Munchen au obtinut, marti, calificarea in optimile de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, in urma rezultatelor inregistrate in faza grupelor.

Liga Campionilor: Claudiu Keseru a marcat, dar Ludogoret a pierdut din nou cu Arsenal

Atacantul roman Claudiu Keseru a marcat un gol pentru Ludogoret Razgrad, dar campioana Bulgariei a fost invinsa cu 3-2, la Soia, de Arsenal Londra, marti seara, in Grupa A a Ligii Campionilor la fotbal, potrivit Agerpres.

Messi, golul 90 in Liga Campionilor, dar tot in urma lui Cristiano Ronaldo. Guardiola, in extaz dupa City - Barcelona

In cel mai asteptat meci, Manchester City Barcelona, Josep Guardiola a mai sters din umilinta suferita, la 19 octombrie, pe Camp Nou, atunci cand echipa sa a fost zdrobita de Barcelona cu 4-0.

Seara insangerata in Liga Campionilor: un italian a fost injunghiat. Gol Keseru, razbunarea lui Pep si primele calificate

Etapa a 4-a din faza grupelor a inceput cu o partida disputata la Istanbul, acolo unde confruntarea Besiktas - Napoli a fost precedata de evenimente violente.

Cinci echipe calificate matematic in optimile Ligii Campionilor

Cu doua etape ramase de disputat pana la finalul fazei grupelor se cunosc deja cinci echipe calificate in primavara europeana din Liga Campionilor.

actualitate, 07:15