23:30

Runda egalurilor fara goluri in Liga 1. Dinamo-Petrolul 0-0, intr-un meci dominat autoritar de oaspeti

Dinamo si Petrolul au terminat nedecis, scor 0-0, penultimul meci al etapei a 16-a din Liga 1, aceasta fiind a patra remiza alba in aceasta runda. Partida din Stefan cel Mare a fost dominata clar de oaspeti, care au avut chiar si o bara in prima repriza. continuă pe Adevărul

Runda egalurilor fara goluri in Liga 1. Dinamo-Petrolul 0-0, intr-un meci cu doi portari exceptionali

Dinamo si Petrolul au terminat nedecis, scor 0-0, penultimul meci al etapei a 16-a din Liga 1, aceasta fiind a patra remiza alba in aceasta runda. Partida din Stefan cel Mare a fost dominata de oaspeti, care au avut chiar si o bara in prima repriza.

Danciulescu, multumit ca Dinamo a scapat fara infrangere cu Petrolul

Ionel Danciulescu, antrenorul de conjunctura al lui Dinamo, a spus dupa remiza fara goluri din meciul cu Petrolul Ploiesti ca este multumit de rezultat.

Biletele la Dinamo - Petrolul

Dinamo a anuntat preturile biletelor pentru meciul de interes cu Petrolul Ploiesti. Acestea vor fi disponibile de vineri, incepand cu ora 11:00. Partida se joaca duminica, de la ora 20:30.

actualitate, 23:30