20:15

Seara nebuna in Champions League. Real Madrid Manchester City, scor 3-3, si Arsenal Bayern, scor 2-2

B1 TV B1 TV,

Unul dintre meciurile serii din sferturile de finala UEFA Champions League dintre Real Madrid Manchester City s-a incheiat la egalitate, scor 3-3. Tot in sferturile de finala ale UEFA Champions League, Arsenal a terminat la egalitate, scor 2-2, cu Bayern Munchen. inceputul sferturilor de finala UEFA Champions League, plin de emotii si goluri . continuă pe B1 TV

Champions League: Real Madrid vs Manchester City - Finala din sferturi

Real Madrid - Manchester City, meci contand pentru prima mansa a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, marti, 9 aprilie, de la ora 22:00, pe Santiago Bernabeu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.